Мерія погодилася, що в Сумах є потреба у новому дитсадку

В Єдиній системі місцевих петицій з’явилася відповідь мерії на пропозицію сумчан відкрити дитячий садок на базі Комунальної установи “Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова”.

«Враховуючи гостру потребу в дитсадках і особливо в районі вулиці Прокофьєва, районі Аєропорта, вулиці Г. Кондратьєва та відсутності фінансування з міського бюджету в найближчий час побудови нового дитячого садка в цих районах, звертаємося до вас за підтримкою в питанні створення дитсадка на базі КУ ССШ № 3 на 7 груп для дітей від 2 до 6 років та реорганізації школи в НВК (навчально-виховний комплекс), у складі якого буде дитячий садок та школа з поглибленим вивченням іноземних мов (англійська, французька, іспанська, німецька)»,- писав автор пропозиції, яка зібрала 264 голоси.

У мерії погодилися з актуальністю проблеми, вказаної у петиції, і заявили, що вже створили робочу групу з питань модернізації спецшколи № 3. До лютого група має зробити висновки щодо подальшого функціонування навчального закладу та питання розміщення на його базі дитячого садка.

“У районі КУ ССШ № 3 було здійснено моніторинг дітей віком від 0 до 6 років. Аналіз показав, що в даному районі проживає 711 дітей віком від 0 до 6 років. Із них: від 0 до 3 років – 276 дітей, від 3 до 6 років – 435 дітей. Дошкільні навчальні заклади відвідує 514 вихованців від 1 до 6 (7) років, 6 дітей ходять у школу раннього розвитку, 18 дітей охоплені соціальним патронатом. Всього дошкільною освітою охоплені 73 %.

На сьогодні із значним перевантаження працюють ДНЗ № 13 (площа Пришибська, 23) і ДНЗ № 14 (вул. Прокоф’єва, 15), тоді як у районі вулиці Герасима Кондратьєва працюють дошкільні заклади №№1, 3, які не перевантажені. У районі вулиці Роменська функціонують дошкільні заклади №№32,33, у яких на сьогодні є вільні місця.

Розпорядженням міського голови м. Суми від 01.12.2016 № 366-Р створено робочу групу з питань модернізації Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А. Морозова м. Суми, Сумської області, до складу якої входять представники управління освіти і науки Сумської міської ради, директор КУ ССШ № 3, депутати Сумської міської ради, представник громадської ради та заступник голови міської організації ветеранів.

На основі висновків робочої групи буде вирішено питання стосовно подальшого функціонування КУ ССШ № 3 та питання щодо розміщення дитячого садка на базі навчального закладу. Відповідні висновки комісії будуть надані міському голові до 01.02.2017 р.”, – відповіли у мерії.

Поділитися в соціальних мережах