Міністерство освіти назвало найкращу школу Сум

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Сум, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

Для його складання були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Згідно з цим рейтингом найкращою школою Сум є Олександрівська гімназія. Рейтинговий бал – 153,6, бал ЗНО – 167,8, співвідношення учнів/тестів – 119/421, відсоток – 99%.

Нагадаємо, що за перейменування Олександрівської гімназії у Сумську класичну гімназію і перехід на навчання українською мовою ратував депутат Сумської міськради Володимир Чепік, який сам і в повсякденні, і на офіційних заходах спілкується російською мовою. Рішення поплічника нардепа Олега Медуниці, що врешті було підтримане на липневій сесії,  викликало резонанс і серед батьків учнів, і освітян, і пересічних сумчан.

bezymyannyj

bezymyannyj2

bezymyannyj3

Поділитися в соціальних мережах