На конкурсі «СтудМіс Суми – 2018» образили дівчину

Студенти СумДУ сумніваються в об’єктивності рішення журі конкурсу «СтудМіс Суми – 2018». Конкретніше про ситуацію розповів студент вузу Олег К.:

– 19 квітня в політеху відбувся конкурс краси «Міс СумДУ – 2018». У залі був аншлаг, всі активно вболівали за учасниць, і в підсумку, коли були оголошені результати конкурсу, вони нікого не здивували, бо перемогли дійсно найдостойніші. Але ось після цього сталося щось незрозуміле. Подібні конкурси пройшли у всіх вузах, після чого відбувся загальний конкурс «СтудМіс Суми – 2018», де брали участь ті, хто переміг у своїх навчальних закладах (учасниці, які зайняли два перших місця). Але у нас у політесі щось пішло не так, оскільки на «СтудМіс» вирушила наша переможниця і ще одна учасниця. Але не та, яка посіла друге місце. І в результаті саме вона і перемогла в «СтудМіс Суми». У політеху вона не стала фіналісткою, а тут – все і відразу. У той час як дівчина, яка стала першою віце-міс, навіть не була запрошена для участі в конкурсі. Дивно, чи не так? Коли я з друзями запитав у Насті – першої віце-міс СумДУ – 2018, яка не потрапила на головний конкурс, – чому ж вона не брала в ньому участі, вона знизала плечима і сказала: «Не запросили». А ось коли поцікавилися у дівчини, яка потрапила туди замість неї, вона відповіла: «Так Настя ж відмовилася». Тому ми підозрюємо, що на цьому конкурсі щось було нечисто.

Настя розповіла, що після конкурсу в СумДУ її ніхто нікуди не запрошував, тому і відмовитися вона просто не могла. Вона не розуміє, чому ходять чутки про її відмову. Природно, вона хотіла брати участь і в загальному конкурсі, але, оскільки її не запросили, подумала, що вузи будуть представляти тільки ті, хто зайняв перші місця.

Стало цікаво, як пояснять цю ситуацію організатори конкурсу «СтудМіс Суми – 2018». Відповідь була така: «На конкурс проходять переможниця і ще одна дівчина, яку відібрала команда організаторів. Щороку нас запрошують всі вузи в свої журі для вручення сертифікатів на участь у загальному конкурсі! Але політех в цьому році не вважав за потрібне це зробити. І ми зробили свій вибір без них. Справедливо? Справедливо! Спочатку це був їх промах. Але в підсумку перемога вирушила в політех, і вони все одно незадоволені?».

І все ж, здається, складно назвати таке рішення журі справедливим. Адже мова йде не тільки про людину, яку незаслужено образили, а й про довіру до самого конкурсу…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах