На Роменщині вчителям повертатимуть гроші за проїзд до школи

Згідно з рішенням сесії Роменської райради, педагоги району відтепер отримуватимуть кошти, які витратили, добираючись до місця роботи й назад.
Дефіцит педагогічних кадрів на Роменщині змушує залучати до роботи в навчальних закладах учителів, які проживають далеко від місця роботи. Про це на сесії розповіла начальник відділу освіти Людмила Шкурат.

Інколи, щоб дістатися до робочого місця, педагог має доїхати приміським або рейсовим транспортом до районного центру, тут пересісти на інший автобус і їхати до школи. Так само й назад.
Білет, наприклад, до Глинська зараз коштує 24 гривні, тобто щодня вчитель витрачає на транспорт 46 гривень.

За словами посадовиці, у районі більше ста педагогічних працівників, які користуються приміським або рейсовим транспортом, добираючись до роботи. До глинської школи  таким чином, наприклад, під’їжджають 6 учителів, у Діброву – 8, Пустовійтівку – 5, у Сміле – 6.

«Звичайно, якщо молодий учитель заробить 1 800 гривень, а на дорогу за місяць витратить 500, виникатимуть проблеми», – зазначила Людмила Шкурат.

Відшкодовувати кошти педагогам мають із бюджетів сільських рад.  Компенсовані гроші надходитимуть безпосередньо вчителеві на картку.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах