На Сумщині планують знизити вартість проїзду для школярів

Зниження вартості проїзду в громадському транспорті по території Шосткинщини для школярів на час навчального року ініціює влада району.

— Ко мне обратились родители детей, которые ездят учиться в Мироновскую школу. В Шостке ведь снизили стоимость проезда для школьников в городском транспорте с 4 гривен до 2,5 гривен. Что случиться, если с нашими перевозчиками провести переговоры, чтобы проезд из Мироновки был не 8 грн., а 6, например? Есть дети, которые учатся в школе №4 Шостки, а ездят на кружки в Мироновку. С Маково дети ездят учиться в Шостку. В Воронеже ученики подъезжают от ж/д вокзала в школу общественным транспортом.  Из Шостки 30 человек добираются в школу Ковтуново… Нам дети в районе нужны, и из госбюджета выделяется субвенция на ребенка. Я понимаю, что дорогой газ, резина, но перевозчики тоже должны идти на встречу. Ничего страшного, если с детей они будут брать на 25% меньше, — звернувся в ході останнього апаратної наради до фахівців райдержадміністрації глава Шосткинської РДА Віктор Жаміров.

3 квітня при заступнику голови Шосткинської райдержадміністрації Сергію Ільєнку пройшла нараду з фізичними особами-підприємцями та ВАТ «Шосткинське АТП 15909», які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Шосткинського району.

На нараді були розглянуті питання роботи транспортних засобів відповідно до затвердженого розкладу руху у весняно-літній період. Також було рекомендовано перевізникам розглянути питання про зниження вартості проїзду від загальної вартості квитка для школярів на навчальний період.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах