На Сумщині придбають 29 шкільних автобусів

У 2016 році керівництво департаменту освіти Сумської ОДА не закупило жодного автобуса. Чиновники сподіваються, що ще є час, а тому з нетерпінням чекають рішення Антимонопольного комітету, який розглядає скаргу одного з учасників останніх електронних торгів.

На закупівлю автобусів для перевезення сумських школярів чиновники планують витратити 41 млн. 760 тис. грн.

«Якщо раніше мова йшла про 25 автобусів, то сьогодні ми говоримо про 29 одиницях транспортних засобів. Така перспектива стала можливою за рахунок державної субвенції в розмірі понад 3 млн. 800 грн, яку ми отримали в кінці листопада », – розповідає голова тендерного комітету Департаменту освіти Сумської ОДА Едуард Кучменко.

За рахунок бюджетних коштів, тобто 100% фінансування з боку держави, шкільні автобуси безкоштовно дістануться Березовської територіальній громаді, Сумському, Велико-Писарівському, Середино-Будському та Тростянецькому районах. Решта 24 в департаменті освіти розподілили наступним чином:

Білопільський район – 1, Буринський – 2, Конотопський – 1, Кролевецький – 1, Лебединський – 2, Недригайлівський – 3, Охтирський – 4, Путивльський – 1, Роменський – 2, Сумській – 6, Велико-Писарівський – 1.

Чи проведуть електронні торги із закупівлі автобусів до кінця поточного року – стане відомо після рішення АМКУ, результати якого повинні з’явитися на офіційному сайті вже в понеділок увечері.

Джерело: http://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах