На Сумщині школярі їдять у морозних умовах

Голова фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Олександр Будник допоможе вирішити питання ремонту їдальні Великописарівської спеціалізованої школи. З таким проханням до депутата звернувся начальник райвідділу освіти Сергій Дмитриченко.

Навчальний заклад є опорним і має три філії. Але з моменту його побудови (а це майже 40 років) жодного разу не проводився капітальний ремонт у харчоблоці. Міняли лише вікна, і те частково — у приміщенні, де їдять школярі. При цьому підвіконня залишилися старі, короби належно не поштукатурені, тому від них все одно тягне холодом. Давно потребують заміни і двері.

«Треба підійти до розв’язання проблеми комплексно, не спішити із заміною тільки вікон і дверей — щоб від проведеної роботи дійсно був належний ефект. Необхідно також замінити одну зі стін, яка межує з коридором до актової зали. Усе це потребує значних коштів. Одним районний бюджетом тут не обійтися, тому я підніму це питання в обласній раді», — повідомив Олександр Будник під час візиту до навчального закладу.

budnyk-shkola-vp1

01924119

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах