На Сумщині ЗНО з укрмови склали 6443 випускників

На апаратній нараді в Сумській ОДА директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова доповіла, як пройшло ЗНО на Сумщині.

Під час апаратної наради вона озвучила дані Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти про реєстрацію 6443 осіб на участь у тестуванні з української мови і літератури. Із них 4918 – випускники загальноосвітніх навчальних закладів цього року; 1525 – випускники минулих років. Цьогоріч в ЗНО брали також участь 8 осіб з особливими потребами, які проходили тестування в Конотопі, Охтирці, Сумах та Шостці.

За словами очільниці Департаменту, в області організовано роботу 31 пункту проведення ЗНО: 19 – на базі вищих навчальних закладів у містах Глухів, Конотоп, Суми, Ромни, Шостка; 5 – на базі професійно-технічних навчальних закладів у Сумах та Ромнах; 7 – на базі загальноосвітніх навчальних закладів у містах Глухів, Конотоп, Охтирка, Шостка.

Посадовець відзначила злагоджену роботу щодо забезпечення організованого підвезення учнів до пунктів тестування, чергування медичних працівників та співробітників поліції, які забезпечували охорону громадського порядку та здійснювали охорону тестових матеріалів на пунктах.

Поділитися в соціальних мережах