Освітяни Сумщини грубо порушили наказ Міністерства

Відділ освіти, молоді та спорту Роменської РДА опублікував звіт про укладений договір з ТОВ «Фірма ЛТД «Рембудсервіс» на проведення поточного ремонту їдальні в школі с. Пустовійтівка, повідомляють у Фейсбуці місцеві активісти.

«Сума договору складає 140 тисяч гривень При цьому за даними сайту Е-дата РДА вже сплатила передоплату по договору в сумі 42 тисячі гривень. Також РДА окремо заплатила 31 тисячу гривень за заміну вікон і дверей в їдальні Пустовійтівської ЗОШ. Отже загальна вартість ремонту складає 170 тисяч гривень.

Але в договорі на 140 тисяч гривень не зазначається ні перелік робіт, ні характеристик. Словом, зрозуміти, що має на увазі замовник під значенням «середній ремонт» неможливо. Це є грубим порушенням Наказу Мінекономрозвитку №490 від 22.03.16, яким затверджено форму звіту про укладені договори, та визначено, що у звіті має бути зазначена інформація про кількісні, технічні та якісні характеристики предмету закупівлі», – йдеться у повідомленні.

Роменчани обіцяють: у випадку неусунення замовником порушень будуть змушені звернутися до Держаудитслужби, пише romny.online.

Поділитися в соціальних мережах