Ректор сумського вишу обіцяє додатково стимулювати студентів із села

З початком нового року студентам доведеться серйозно боротися за право отримувати стипендії, адже хоч її розмір і зріс, але система нарахувань змінилася, і число тих, хто охтримуватиме виплати за гарне навчання, скоротититься. Ректор СНАУ Володимир Ладика на своїй стоірнці у Фейсбуці повідомив, що у виші впроваджуються зміни в стипендіальному забезпеченні студентів. Але є у його пості і заспокійливі меседжі:

“Проте, ми перші, хто свого часу заявив, що мотивовані студенти з сільських територій можуть мати позастипендіальні фінансові стимули. Так, у нас є механізм і напрацьований певний досвід співпраці з Індустріальною молочною компанією Alex Lissitsa відносно бізнес-стипендій для мотивованої молоді.

Сьогодні можна звертатися до бізнесу з цього питання. Звичайно мова йде про студентів, які мають бажання і схильність до розвитку в аграрному бізнесі, проте середній бал у яких дещо нижчий від порогового.
Крім того сьогодні є можливості для отримання стипендії від різних фондів. Зокрема, щорічно програма Zavtra.UA, партнером якої є університет, пропонує кілька сотень річних стипендій для соціально активних студентів, які мають схильність до наукового пошуку”.

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах