Ректору присвоїли звання Почесного громадянина міста

Як повідомили в Кролевецькій районній державній адміністрації, 14 вересня, в Кролевецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбулась знакова подія з нагоди присвоєння звання «Почесний громадянин м. Кролевець» ректору Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктору економічних наук, члену-кореспонденту Національної академії педагогічних наук України, академіку десяти академій світу, заслуженому діячу науки і техніки України Володимиру Степановичу Пономаренку.

На зустріч до іменитого кролевчанина завітали представники влади та громадськість, а також 12 його однокласників, які разом із вченим закінчили п’яту школу. Привітав колегу і ректор Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, доктор історичних наук, професор Олександр Курок. Були й подарунки: від міської ради вручила знак “Почесний громадянин міста Кролевець” начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міськради Наталія Діброва, а також розкішний іменний кролевецький рушник; голова РДА Олег Кучерявий подарував вишукану вишиванку, наголосивши, що такої в світі більше не знайти, а екс-директор ЗОШ № 5 Елеонора Соколова презентувала пейзаж «Кролевецькі краєвиди» визнаного в світі художника Георгія Сергєєва.

На згадку про цю душевно – незабутню зустріч пан ректор і академік, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України ( 2018) подарував рідній школі сучасний комп’ютер та бібліотеку для школи, музею й міської бібліотеки, ніжно – трепетно сказавши як завжди сумує за своєю отчою батьківською землею, і як вона дає йому натхнення і: «Мені так часто сниться Кролевець…».

Поділитися в соціальних мережах