Сільський голова звинувачує нардепа у відмиванні коштів

Причиною всіх “нещасть” сільського голови Верхньої Сроватки Алли Александрової, виявляється, є її однопартієць нардеп Олександр Сугоняко. Принаймні так, за словами, Михайла Проценка, посадовиця пояснює порушення, знайдені при добудові дитсадка.

“Верхня Сироватка попала в топ-5 новин Сумщини. А Алла Миколаївна всю минулу неділю ходить по людях та пояснює причину цього – у всьому винен Сугоняко, він причина порушень при добудові дитсадочку. Мабуть далі ще буде…”, – написав Михайло у Фейсбуці.

ob-png-pagespeed-ce-haxtcg-1vs

Нагадаємо, жителі Верхньої Сироватки оголосили Аллі Александровій народний імпічмент. Громада закінчила збір підписів за дострокове припинення її повноважень. Результати збору голосів передали до територіальної виборчої комісії. Тепер, за словами юриста, протягом 10 днів ТВК має перевірити справжність хоча б 10% підписів. Якщо комісія пересвідчиться у їх достовірності, то надішле свої постанови до центрального керівництва партії, яка висувала Александрову, на розгляд.

Як ми уже повідомляли, голова сільської ради Алла Александрова замішана в скандалі навколо дитсадка. Прокуратура Сум відкрила кримінальне провадження за фактом завищення вартості виконаних робіт при добудові дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» у селі Верхня Сироватка. Жінку підозрюють у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.

Нагадаємо також, що Алла Александрова представляє ту ж саму силу, що й нардеп Олександр Сугоняко (“Партію простих людей”, яка нині змінила назву на “Соціал-демократичну партію”, куратором якої на Сумщині є Сугоняко – права рука більш відомого Сергія Капліна). За нього у 2014 році в цьому селі проголосувало 300 виборців.

Поділитися в соціальних мережах