СНВО скоротило надходження податку до бюджету Сум у 10 разів

Відділ у справах молоді та спорту Сумської міськради звернувся до планово-бюджетної депутатської комісії з проханням виділити додаткове фінансування на утримання і розвиток ДЮСШ, які знаходяться в підпорядкуванні та на утриманні міста.

Спочатку відділ просив 2,4 млн грн, але поки це питання дійшло до комісії, міськрада вже виділила частину коштів, а саме – на участь провідних сумських спортсменів у рейтингових змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня, збільшення кількості стипендій міського голови спортсменам (з 15 до 30) і введення додаткової ставки в КП «Муніципальний спортивний клуб «Тенісна академія». На сьогодні ж залишається невирішеним питання придбання спортінвентарю, зокрема – татамі для відділення дзюдо КДЮСШ «Суми» і байдарок для відділення веслування на байдарках і каное ДЮСШ «Україна». Крім того, у двох ДЮСШ на сьогодні є по 0,5 ставки бухгалтера, що помітно ускладнює роботу установ, і відділ просить додати ще по 0,5, тобто щоб в кожній школі було по бухгалтеру на повній ставці. А також – ставку лікаря і замдиректора по адміністративно-господарській діяльності в КДЮСШ єдиноборств.

Депутати пообіцяли розглянути це питання за підсумками виконання міського бюджету за перше півріччя. Однак голова комісії Володимир Шилов чесно попередив, що ймовірність того, що гроші будуть, – дуже мала. Адже в поточному році найбільший платник податків Сум – ПАТ СНВО – скоротив надходження прибуткового податку до бюджету міста в 10 разів.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах