Студент носив у рюкзаку не підручники

До інспекторів Роменського відділу поліції надійшла інформація про те, що в одному з під’їздів багатоповерхівки міста зібралася молодь та розпиває спиртне. Повідомлення відразу перевірили. І, дійсно, за вказаною адресою правоохоронці застали за розпиванням пива трьох 17-річних юнаків. На запитання, звідки вони взяли алкоголь, хлопці пояснили, що пиво їм придбав невідомий.

Поліцейські з’ясували, що молоді люди є студентами одного з навчальних закладів міста, але прогулювали пари. Приводом для пиятики став День народження одного з них. Тож вони вирішили «відсвяткувати» подію на сходинках у чужому під’їзді.

У рюкзаку самого іменинника стражі порядку виявили предмет, зовні схожий на металевий кастет, а в кишені куртки – саморобний пристрій для вживання марихуани з нашаруванням темного кольору. У своє виправдання студент пояснив, що все знайшов, але не пам’ятає, де саме, передає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Наразі вилучені речі правоохоронці направили на дослідження, а по даному факту відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) та ч. 2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.

Окрім цього, за розпивання пива у під’їзді інспектори поліції склали відносно кожного студента по адміністративному протоколу за ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розпивання пива у заборонених законом місцях).

pm6image002

Поділитися в соціальних мережах