Сумчани визначили найкращу школу міста

Опитування «Яка школа та її директор найкращі в Сумах?», проведене сайтом Сумські дебати», оживило освітянську спільноту обласного центру. У ньому взяли участь 15625 респондентів.

Учителі і школярі активно голосували в намаганні довести, що  саме їхній навчальний заклад має стати переможцем рейтингу.

На жаль, не всі учасники вели чесну боротьбу. Нам довелося дискваліфікувати ССШ №7 за «накрутку» голосів. Це визначили за спеціальними програмами, але втручання у процес голосування був очевидний: за годину додавалися півтисячі голосів, тоді як лічильник “Бігміру” показував у рази менше нових відвідувачів.

Від прикрих моментів перейдемо до головного – оголошення результатів.

Найкращою школою міста стає Сумська спеціалізована школа №29, а її директор – Віра Іванівна Рогова – найкращим керівником. Перемогу їй принесли 2928 голосів.

bezymyannyj

У лідери ця школа вийшла практично зі старту голосування.

11

Варто відзначити шалену підтримку педагогічного колективу і вихованців, які щиро вболівали за свій заклад.

На почесному другому місці  –  Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, яку очолює екс-начальник управління освіти і науки Сумської ОДА Інеса Олександрівна Пєсоцька. Її здобуток теж вражає – 2151 голос.

1449836303_foto

На третьому місці із 1556 голосами – Сумська спеціалізована школа №10 та її директор Нінель Миколаївна Купреєва.

image

Інші школи у порівнянні з трійкою найпопулярніших набрали значно менше голосів.

На 4-му місці – ССШ №30 із 442 голосами, на 5-му із незначним відривом ССШ №2 із 422 голосами.

Кілька шкіл та їхніх директорів проігнорували наше опитування, тому їхні результати надто скромні. Як би вони не ставилися до сайту «Сумські дебати», але така позиція виглядає дивно, тим паче, коли інші  мобілізували зусилля заради перемоги.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

shk1

shk2

shk3

 

Поділитися в соціальних мережах