Сумська студентка перемогла на Всеукраїнському конкурсі

Студентка СумДПУ Аліна Жолудь здобула перемогу в номінації «Креативність» Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Ефективність видатків органів місцевого самоврядування». Науковий керівник – к.е.н., старший викладач кафедри економіки та бізнесу Віталій Омельяненко.

У своєму дослідженні представниця СумДПУ розглянула питання проектного менеджменту та аналітики видатків органів місцевого самоврядування.

Конкурс відбувся в межах проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який виконують Експертно-аналітична група “Акцент” та Центр політико-правових реформ за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах