Сумські діти мерзнуть у школах і садках

Учора, 12 грудня, на апаратній нараді в мерії заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила, що останнім часом їм стали надходити скарги від батьків на те, що в деяких садках і школах погане опалення, діти мерзнуть (у школах хоч і призупинено навчальний процес через карантин, але проводиться другий – обласний – етап всеукраїнських учнівських олімпіад. – Ред.).

“За кожною скаргою ми виїжджали на місце і виявилося, що садкам і школам доведені ліміти коштів на оплату компослуг, і вони в ці ліміти не вкладаються, у зв’язку з чим змушені регулювати витрату теплоносія перед лічильником. Виїхали в 3-ю школу, заміряли, а у них обратка 18 градусів, засувка на подачу закрита практично повністю! Велике прохання вирішити це питання з регулюванням або додати їм ліміти, бо батьки скаржаться нам, а ми тут ні при чому”, – повідомила посадовиця.

Начальник міськуправління освіти Антоніна Данильченко сказала, що на цьому тижні буде працювати комісія з цього питання, але садки і школи стверджували, що температура теплоносія не відповідала графіку саме на подачі.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах