Сумські діти просять уваги чиновників

Депутати «Відродження» відстоюють право сумських дітлахів-дзюдоїстів на комфортні умови для тренувань. Голова фракції політсили у Сумській облраді Олександр Будник надіслав повторний запит щодо виділення коштів на капремонт спортзали обласної ДЮСШ «Динамо» (що в Сумах по вул. Римського-Корсакова, 5).

Нагадаємо, минулого року це приміщення для боротьби дзюдо вже було оновлене ініціативами депутатів «Відродження». Тоді на ремонтні роботи в залі було виділено 95 тисяч грн з депутатських коштів. За них вдалося замінити аварійну підлогу та провести «косметику». Крім того, були закуплені й нові тренажери. Тепер необхідно оновити вікна, утеплити фасад і відремонтувати стіни. Відповідно до кошторисних розрахунків, вартість цих робіт складає 298 тисяч гривень.

Як зазначили в ОДА, питання виділення коштів на ремонт спортзали планують розглянути за результатами виконання обласного бюджету за перше півріччя 2017 року.

«Управління молоді та спорту має підтримати наших дітей-спортсменів. Адже це відділення є базовим для Федерації дзюдо в Сумській області. Саме в цій спортзали проходять змагання міського, обласного рівнів, турніри пам’яті воїнів АТО, які виховують нашу молодь патріотами. Тому умови, в яких тренуються юні дзюдоїсти, мають тільки сприяти зміцненню їхнього здоров’я, духу і новим перемогам», — упевнений Олександр Будник.

Поділитися в соціальних мережах