Сумські школи знову борються з незаконним будівництвом

Схоже, двом школам у Сумах не пощастило найбільше: гімназія №1 та школа №12 виявилися в самому центрі міста, а тому постійно піддаються зазіханням з боку сусідів-забудовників.

Нещодавно ледве-ледве вдалося зупинити зведення мало не у дворі школи багатоповерхового торгового центру (замість квіткового павільйону), а зараз навчальні заклади борються із забудовою з іншого боку. Поруч із центральним входом школи на вул. Шевченка, 18, зводять ще одну споруду.

На сесії Сумської міськради депутат Ірина Губська, директорка гімназії, попросила колег підтримати її запит з проханням провести перевірку виконання припису міського ДАБК. Виявляється, незважаючи на те, що інспектори вже були на місці та зупинили будівництво, роботи тривають. «Зі стіни виростає спорудження. І юристи радять нам провести перевірку виконання припису», – розповіла вона.

Мер Олександр Лисенко заявив: «Давайте включати цю споруду в перелік об’єктів на демонтаж – прямо на наступне засідання виконкому. Адже це не будівельний об’єкт, це стіна біля центрального входу в першу гімназію. Я вже говорив демонтувати цю споруду: а то спочатку майданчик, потім стіна і т. ін. – і буде прибудова».

Однак Ірина Губська попросила не рубати з плеча: щоб не підставляти міськраду, у даному випадку спочатку потрібно перевірити виконання припису, а вже якщо він не виконується, після цього можна виносити рішення про демонтаж. Це рада юристів і практика судів. Так депутати і вирішили.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах