Сумській школі призначили нового директора

Сумську спеціалізовану школу № 3 із 30 серпня очолює Ірина Герман, яка стала переможницею конкурсу на зайняття вакантної посади директора цього навчального закладу.

Нагадаємо, 22 серпня відбулося засідання конкурсної комісії управління освіти і науки на зайняття вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності. Члени комісії за участі представників мас-медіа розглянули кандидатури трьох освітян, які заявили про своє бажання очолити школу, це: Лариса Мягких – заступник директора одного з НВК Київської області, Людмила Пімоненко – працювала заступником директора з виховної роботи школи № 3 та до цього часу виконувала обов’язки керівника, та Ірина Герман – працювала вчителем початкових класів, останній рік була заступником директора школи № 15.

Присутні ознайомилися з інформаційними матеріалами кандидатів та з їхніми презентаціями плану розвитку навчального закладу. За підсумками конкурсного випробування комісія рекомендувала кандидатуру Ірини Герман. Таке рішення підтвердила і атестаційна комісія при управлінні освіти і науки. З новим директором укладуть контракт терміном на 1 рік.

Ірина Герман – педагог з багаторічним стажем: понад 20 років працювала у школі, до призначення перебувала на посаді заступника директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15.

Поділитися в соціальних мережах