Сумську школу підпалила блискавка

Виявляється, під час бурі 1 липня біди в Сумах наробили не тільки шквальний вітер і град, а й блискавка. Причому, постраждала від неї бюджетна установа.

Як повідомила начальник відділу культури міськради Наталія Цибульська, в електроопору, розташовану біля дитячої музичної школи №1, що на вул. Данила Галицького, 73 (колишня Комсомольська), вдарила блискавка – це призвело до замикання вимикача зовнішнього освітлення в школі.

На щастя, серйозній пожежі в шкільному приміщенні вдалося запобігти, але все ж через сильне задимлення був частково пошкоджений перехід між першим і другим поверхами, перегоріло освітлення біля школи (розбитий LED-світильник), пошкоджений громовідвід. Крім того, через сильний вітер постраждав дах школи і прибудови (зірвані вітром фронтони, побитий шифер), пише shans.com.ua.

Найприкріше, за словами Цибульської, що тільки в минулому році в школі був зроблений ремонт, а тепер все пішло нанівець – у тих місцях, де диміла проводка, стіни покриті густим шаром сажі. На усунення наслідків урагану і поточний ремонт шкільного приміщення депутати виділили 33154 грн.

Поділитися в соціальних мережах