СУМСЬКУ ШКОЛУ ВІДДАЮТЬ В ОРЕНДУ

Сумська мерія дала відповідь на електронну петицію щодо реконструкції приміщення Сумської ЗОШ №4 ім. Героя України Олександра Аніщенка.

Нагадаємо, будівля четвертої школи була зведена у 1882 р. за особисті кошти Івана Харитоненка. Там розміщувалося Сумське реальне училище, яке готувало молодь до вступу в технічні вузи, попит на випускників яких у той час був дуже високим. У 1918 році в цій будівлі була розміщена 4-та школа. 27 травня 2015 року їй було присвоєно ім’я Героя України Олександра Аніщенка, який свого часу навчався в закладі та працював у ньому учителем. Через рік школа святкуватиме 100-річний ювілей, а у 2017-му їй виповнюється 135 років з дня побудови історичної будівлі.

Як ідеться у відповіді на петицію, у зв’язку з відсутнім фінансуванням на виконання ремонтно-реставраційних робіт будівлі Реального училища на вул. Петропавлівській, 79 (пам’ятка архітектури місцевого значення) Сумський міськвиконком додатково опрацьовує питання про його надання в оренду терміном на 49 років з орендною платою в розмірі 1 грн на рік за таких умов: завершення ремонтно-реставраційних робіт; використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без надання в суборенду; забезпечення збереження орендованого майна; забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта; дотримання санітарно-епідеміологічних і екологічних норм експлуатації об’єкта; створення безпечних і нешкідливих умов праці; проведення систематичного поточного ремонту орендованих приміщень; забезпечення страхування орендованого майна, не менше ніж на його балансову вартість на користь орендодавця, в порядку, визначеному законодавством.

Повний текст відповіді – за посиланням.

Поділитися в соціальних мережах