У лісі знайшли тіло студента СумДУ

Як повідомляє Національна поліція Сумської області, трагедія сталася 25 березня. У лісосмузі поблизу села Сад правоохоронці знайшли тіло загиблого Олександра Коцюби. За попередніми даними смерть настала внаслідок удушення: хлопець повісився на дереві. Слідів насильницької смерті не знайшли. Напередодні самогубства 18-річний юнак був оголошений у розшук як безвісти зниклий.

Олександр навчався у Сумському державному університеті на першому курсі «гуманітарного» факультету ІФСК. Нову спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» обрав для того, щоб у майбутньому стати режисером, продюсером чи арт-менеджером. На своїй сторінці у соцмережі «ВКонтакте» він досить рідко опубліковував власні світлини. Натомість контент фото досить цікавий: тут тобі й грифи над людським скелетом, і меми про Путіна, і перші спроби фотошопу.

Серед однолітків Олександр був у пошані, ніколи не вирізнявся песимізмом думок. «Хлопець був гарний, постійно в колективі. Якщо якась тема заводилася, то завжди підтримував розмову, але мав своєрідну думку і намагався її відстоювати. Із ним у нас досить дружні стосунки. От тільки до навчання серйозно не ставився, але закривав предмети вчасно», — ділиться особистими спостереженнями щодо одногрупника першокурсниця Наталя Горбачевська.

Сестра загиблого, Тетяна Коцюба (на фото), відома сумчанам участю в телевізійному проекті «Від пацанки до панянки — 2017». Сім’я звернулася по допомогу до «Нового каналу», щоб перевиховати дівчину. З відзнятого телевізійниками матеріалу можна сказати про напружені стосунки між членами родини. Олександр і його сестра виховувалися без батька. Єдиною допомогою матері був син, який повсякчас намагався вирішити сімейні конфлікти.

Подробиці загибелі студента досі невідомі. Наразі ведуться слідчі дії.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах