У Ромнах підприємець хотів продати школам району неякісне вугілля за 680 тис. грн

Роменською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства, який намагався заволодіти бюджетними коштами у великому розмірі.

Встановлено, що між Управлінням освіти, молоді та спорту Роменської державної адміністрації та приватним підприємством укладено договір про закупівлю вугілля кам’яного за державні кошти на загальну суму 680 000 грн. При цьому директор ПП, який не мав відповідної матеріально-технічної бази та вугілля необхідної якості, для участі в конкурсі подав неправдиві відомості.

У подальшому керівник ПП знайшов постачальників вугілля нижчої ніж встановлена умовами закупівлі якості та, достовірно знаючи що вугілля не відповідає якісним показникам, з метою заволодіння бюджетними коштами поставив його до навчальних закладів Роменського району в кількості 114 тон на суму 181 тис. грн.

Однак, у зв’язку із виявленими порушеннями договору в частині якості кам’яного вугілля Управлінням освіти, молоді та спорту вжито заходів до розірвання договору з ПП.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олександр Язиков, дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 191(закінчений замах на привласнення майна у великих розмірах), ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

 

Поділитися в соціальних мережах