У шкільній їдальні гасили пожежу

Устаткування в шкільних їдальнях, установлене ще за часів здачі в експлуатацію навчальних закладів, потихеньку відпрацьовує свій ресурс. Навіть дивно, як за таких навантажень його вдається зберегти до наших днів.

У сумській гімназії №1 і школі №12, які знаходяться під спільним дахом, – один харчоблок на двох. Пару років тому там був зроблений ремонт, а ось технологічна «начинка» не змінювалася ще з 70-х.

Щодня в їдальні готують їжу на 1000 учнів із двох навчальних закладів. Причому персонал працівників харчоблоку знаходиться в штаті школи, а сам харчоблок разом з обладнанням закріплений за гімназією. “Так сталося, що через несправність проводки у нас на харчоблоці сталося загоряння і вийшла з ладу одна з плит, – розповідає директор школи №12 і депутат міськради Ірина Губська. – Проблему в міру можливості усунули, зробили заземлення, але плита залишилася несправною. Що робити в такій ситуації? Я як керівник зобов’язана забезпечити всі норми техбезпеки своїх співробітників харчоблоку, які працюють на обладнанні, що знаходиться на балансі гімназії. Адже заввиробництва йде з проблемами до мене. Ми подивилися, що ще потрібно модернізувати з наявної техніки, зв’язалися з обслуговуючим комбінатом, уточнивши, яке сучасне обладнання краще підходить для шкільної їдальні та яка його вартість. У підсумку вийшло чотири позиції: дві плити, духовка і картофелечистка на суму 90,3 тис. грн. З розрахунками звернулися до планово-бюджетної комісії міськради, яка погодила необхідну суму для заміни обладнання. Чекаємо, що сесія затвердить”.

На думку директора, старе енергоємне обладнання потрібно виводити з навчальних закладів. Те, що його вдається зберегти при експлуатації, – добре, але така техніка тягне дуже багато електроенергії. «Коли ми проаналізували витрати, то виявилося, що левову частку забирає таке обладнання, а не лампочки або комп’ютери. У нас їдальня працює в дві зміни – техніка включається о 5 ранку (ми робимо випічку) і працює фактично до 16.00. Щоб економити, потрібно все поміняти на енергозберігаюче обладнання. Ще хотілося б розвантажити наших працівників їдальні (у штаті немає посудомийника, посуд миє підсобний робітник) і придбати посудомийну машину. Це сучасний підхід, який стосується й економії води, і збереження посуду. На мій погляд, повинна бути міська програма по заміні електрообладнання для навчальних закладів. Це – теж вимога часу!», – упевнена Ірина Губська.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах