У Шостці директором інституту СумДУ вперше обрали жінку

Після того, як беззмінний директор Шосткинського інституту Сумського державного університету Віталій Акуленко залишив посаду, крісло керівника вузу залишалося вакантним.

Відбулися вибори, які проводилися в кілька етапів. Наприкінці листопада пройшло засідання вченої ради Шосткинського інституту СумДУ. На посаду директора було рекомендовано дві кандидатури: декана факультету денної форми навчання Олександра Проценка і тимчасово виконуючої обов’язки директора вузу Наталії Тугай.

Учора, 8 грудня, відбулося засідання вченої ради Сумського державного університету. Більшістю голосів на посаду директора Шосткинського інституту СумДУ обрана Наталія Тугай. Її контракт розрахований на 5 років.

Наталія Тугай оптимістично відгукнулася про перспективи розвитку навчального закладу. За її словами, кількість студентів у місцевому вузі не зменшується. У даний час на денному відділенні навчається понад 200 чол., на заочному – близько 400 чол. У Шосткинському інституті СумДУ працюють 32 науково-педагогічних працівника, 80% з них мають вчений ступінь.

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах