У Шостці продовжують закриватися школи

Як інформує Шосткинський міськрайвідділ «Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України», на поточному тижні показники захворюваності на грип та ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася: по місту на 37,9%, по району на 21,0%. Зареєстровано 1 випадок грипу серед дорослих у Шостці.

Епідемічний поріг у Шосткинському районі все ще перевищено і становить «+3,9», Шостка наближається до порогу – «-8,3». За тиждень у Шостці зареєстровано 706 випадків гострих респіраторних інфекцій, у числі хворих 68,1% – діти, у Шосткинському районі – 213 випадків, 78,9% – діти. Захворюваність серед школярів збільшилася: по місту в 1,9 рази (252 випадки проти 130), у Шосткинському районі в 1,2 рази (130 випадків проти 110). Протягом тижня за медичною допомогою звернулося 138 дітей-дошкільнят. На минулому тижні ця цифра становила 28,7% від кількості всіх хворих дітей. У Шостці госпіталізовані 33 людини, в тому числі 21 дитина, в районі – 1 дитина.

Для стабілізації захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів міста як обмежувальна міра по 25 лютого було продовжено тимчасове призупинення занять у 2-А класі Шосткинської школи №8. Крім того, тимчасово призупинено навчання в трьох школах району: з 20 по 23 лютого в дошкільній групі Ковтуновского НВК, з 21 по 24 лютого в Чаплеевском НВК, з 22 по 26 лютого – у Воронезькій школі №1.

На поточному тижні щеплення проти грипу не проводились.

Нагадаємо, усі сумські школи закрили на карантин.

Джерело: shostka.info

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах