У Сумах можуть закрити дитсадок

Депутат Сумської міськради Дмитро Наталуха звернувся до планово-бюджетної комісії з проханням терміново розглянути питання про виділення з міськбюджету коштів на закупівлю і установку дитячих майданчиків на території НВК №16 в сумі 300 тис. грн. В іншому випадку, за його словами, міськвідділ управління Держпромпотребслужби в Сумській області може закрити дитсадкові відділення НВК.

Нагадаємо: у минулому році Сумська міськрада прийняла рішення про реорганізацію загальноосвітньої школи №11 ім. Братушки, що на вул. Добровільній, у навчально-виховний комплекс №16 ім. Братушки з відкриттям трьох дитсадівських груп. Депутати виділили з міського бюджету кошти на реконструкцію будівлі школи під НВК, будівництво ігрових павільйонів, реконструкцію огорожі, покупку меблів та інвентарю. А ось на ігрові майданчики грошей не вистачило.

“І де ми зараз візьмемо 300 тисяч? Ви ж знаєте, яка зараз ситуація з бюджетом”, – сказав голова комісії Володимир Шилов. “Ну, тоді Держпромпотребслужба (колишня санстанція) закриє дитсадок, – повідомив Наталуха. – Ми там все зробили, крім цих дитячих майданчиків. У березні ми урочисто відкрили цей НВК, але Держпромпотребслужба нам на той час дала погодження на його відкриття авансом і попередила, що, за нормами без дитячих майданчиків дитсадок відкривати не можна. Тим більше що зараз починається літній оздоровчий період, а дітям ніде гратися. Вони на прогулянках просто ходять по асфальту навколо будівлі! Тому на сьогодні цей дитсадок реально можуть закрити”.

“Та ніхто його не закриє, їх там батьки просто заклюють! – заперечив Шилов. – Ви, звичайно, подавайте звернення на УКБ, а ті нехай опрацьовують його з департаментом фінансів, а потім уже ми будемо більш предметно це питання розглядати. Але я вам кажу – цього року ми ці майданчики поставити навряд чи зможемо. А на наступний рік обіцяю, що особисто зі своїх депутатських грошей дам на це 50 тисяч”.

Залишається сподіватися, що Держпродпотребслужба піде назустріч місту і не стане закривати НВК до тих пір, поки міськрада зможе знайти в бюджеті 300 тисяч на майданчики. В іншому випадку батькам дійсно доведеться тримати серйозну оборону.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах