У Сумах перейменували Олександрівську гімназію

Cумські обранці підтримали проект рішення «Про зміну найменування загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми та затвердження їх статутів у новій редакції». Дане питання розглядалося за ініціативи депутата міської ради Володимира Чепіка. За його пропозицією, трьом школам обласного центру змінили назви.

Серед таких: КУ «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 м. Суми Сумської області», КУ «Сумська спеціалізована школа І ступеня №30, м. Суми Сумської області», КУ «Олександрівська гімназія Сумської міської ради». Відтепер ці навчальні заклади відповідно матимуть такі назви: КУ «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Сумської міської ради»; КУ «Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» Сумської міської ради»; КУ «Сумська класична гімназія Сумської міської ради».

У всіх цих навчальних закладах відповідно до діючого законодавства у встановленому порядку за наявності достатньої відповідних кількості заяв про мову навчання від учнів (для неповнолітніх – від батьків або осіб, які їх замінюють) за погодження з управлінням освіти і науки міської ради можуть створюватись окремі класи, у яких ведеться іншою мовою, ніж у навчальному закладі в цілому.

Керівники цих шкіл, згідно з ухваленим рішенням, мають здійснити державну реєстрацію Статуту в порядку, встановленому чинним законодавством України.Сума

Поділитися в соціальних мережах