У Сумах пройшла битва гуртожитків

Протягом місяця студенти гуртожитків Сумського національного аграрного університету танцювали, співали, писали гумор, записували відео, готували костюми і проводили репетиції щовечора. Усе це було для того, щоб отримати перемогу на конкурсі талантів «Битва гуртожитків», яка відбулася 29 березня в молодіжно-розважальному центрі.

Кожен гуртожиток на високому рівні представив свою майстерність. Студенти гуртожитку №2 вражали глядачів українським танком, піснями, віршами. Команда гуртожитку №4 підготувала пісні у виконанні В. Салати, Є. Мірошніченка та І. Шевченка, українську хореографію, а романтичний вірш у виконанні Пащенко Лідії заворожив абсолютно кожного.

Різножанрову програму підготували студенти гуртожитку №1: танок «Бугі-вугі», хіп-хоп від іноземних студентів, біт-бокс у виконанні Санжара Івана, чарівні пісні від Влади Дєгтяр та Андрія Соколова, сольна композиція у виконані Дар’ї Кривулі та гумористичний номер у виконанні найкращих студентів «копійки». На найвищому рівні підготувалися студенти гуртожитку №3: український танок у поєднанні з хіп-хопом, авторські пісні,  креативний колектив хлопців «Мачо-мени», гумор, пародії на співробітників гуртожитку вразили глядачів своїм креативом та емоційністю.

Крім того, усі команди учасників підготували відеоролики про життя студентів у гуртожитку.

Члени журі розподілили місця серед гуртожитків таким чином:

  •  І місце – гуртожиток №3;
  •  ІІ місце – гуртожиток №1;
  •  ІІІ місце – гуртожитки №2 та №4.

Усі отримали солодкі призи, а переможець – сертифікат на 1000 грн від ППО студентів та аспірантів СНАУ.

img_7798

img_7868

img_7937

img_7886

img_7929

30_1

 

Поділитися в соціальних мережах