У Сумах стартували вибори Президента

12 лютого 2017 року в Туркменістані відбудуться вибори Президента. Відповідно до загальноприйнятих норм та Виборчого кодексу цієї країни, участь у голосуванні беруть також і громадяни, які перебувають за кордоном.

Наразі у сумських вишах навчається багато студентів із Туркменістану. Саме тому посольство країни звернулося до ректора Сумського НАУ Володимира Ладики з проханням організувати на базі Сумського національного аграрного університету виборчу дільницю, де студенти сумських вишів змогли б зробити свій вибір.

Тож сьогодні, 2 лютого, така дільниця була облаштована у головному корпусі СНАУ відповідно до всіх вимог – з кабінками для таємного голосування та прозорими урнами. Із самого ранку розпочався процес голосування. 60 студентів Сумського НАУ, 50 – із СДУ та 68 з СДПУ ім. А.С. Макаренка упродовж дня мають віддати свій голос за одного з 9 кандидатів на посаду Президента Туркменістану, після чого виборчі бюлетені передадуть відповідальним особам від Посольства Туркменістану.

Як зазначають співробітники Центру по роботі з іноземними студентами, процес голосування проходить доволі динамічно, у спокійній робочій атмосфері, без жодних порушень, передають на сайті вишу.

img_9991

img_0022

img_0004

img_0007

Поділитися в соціальних мережах