У Сумах відкрили центр з підготовки кадрів для Польщі

У Сумському центрі професійно-технічної освіти відкрили Українсько-польський центр професійно-технічної освіти та сучасні лабораторії.

Як повідомив директор ПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» Віталій Мельник, співпраця з польським партнером, який і допоміг на базі навчального закладу створити Українсько-польський центр та лабораторію з електрогазозварювання, полягає в тому, що після випуску молодь із Сумщини зможе бути конкурентоспроможною на європейському ринку праці.

«Також сьогодні відкриваються і сучасні лабораторії, які дозволять учням якісніше і досконаліше опановувати професії кухаря, кулінара борошняних виробів, кухаря дитячого харчування, слюсаря із складання металевих конструкцій та ремонту автомобілів, – повідомив Віталій Мельник. – Ми сподіваємося, що наша співпраця із польськими друзями та владою області й міста триватиме задля розвитку на Сумщині галузі профтехосвіти та майбутнього нашої молоді».

Як повідомили представники польської компанії, співпраця із Сумським центром ПТО продовжиться. І невдовзі на базі інших спеціальностей навчального закладу відкриються подібні сучасні лабораторії.

6811

6809

6807

Поділитися в соціальних мережах