У Сумах визначили переможців конкурсу “Вчитель року”

У Сумах відбувся обласний тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Із 20-ти фіналістів найкращих визначили у номінаціях «біологія», «інформатика», «початкові класи» та «музичне мистецтво».

“Конкурс складається із двох етапів – очно-заочний, коли оцінюється матеріали відповідно до переліку, який надсилає Міністерство освіти; коли приїздять конкурсанти і змагаються у конкурсних випробуваннях, ще фахова робота, співбесіда”, – розповіла Ірина Удовиченко, проректор Сумського інституту післядипломної освіти.

Очний етап змагань стартував 30 січня і тривав 5 днів. За цей час учасники проводили майстер-клас, демонстрували творчі вміння, створили навчальний проект, написали практичну роботу та зробили експертизу підручника. Проте вирішальним випробуванням став відкритий урок із незнайомими учнями і темою.

Творчість та застовування новітніх методик у викладацькій діяльності принесли вчителю біології Охтирської ЗОШ №1  Інні Якименко першість у номінації “Біологія”.

У номінації “Початкові класи” перемогла Олена Карпенко, вчитель Шосткинської спеціалізованої школи №1.

Кращим вчителем року з інформатики став Станіслав Яценко з Кролевця (Кролевецька ЗОШ №2).

У номінації “Музичне мистецтво” перемогу здобула сумчанка Валентина Новікова (Сумська спеціалізована школа №1).

Кожен із переможців отримає грошову премію  та цінні призи.

“Конкурс “Вчитель року” допомагає стати справжнім майстром своєї праці. Це ще один вияв вашого підвищення, кваліфікації у колі друзів. Учитель один має найбільший вплив на дитину, для того, щоб цей вплив був справді сучасним, вчитель повинен використовувати найкращий контент, технології, ресурси і працювати на випередження часу” – привітала вчителів директор Департаменту освіти Сумської ОДА Олена Попова.

Джерело: http://www.atv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах