У Сумах змінюють основи шкільного предмету “Захист Вітчизни”

З метою формування ключових компетентностей і застосування сучасних методик щодо викладання розділу навчальної програми «Вогнева підготовка» на базі військової частини А-1476 для вчителів предмета «Захист Вітчизни» провели виїзну інструктивно-методичну нараду. Усього у заході взяли участь 27 освітян.

Увагу учасників наради звернули на організацію роботи з військово-патріотичного виховання з допризовною молоддю у 2017-2018 навчальному році та активізацію позакласної роботи з предмета «Захист Вітчизни». Було обговорено питання проведення у навчальних закладах підготовчої роботи щодо приписки юнаків 2001 року народження до призовної дільниці.

Практична частина навчання передбачала виконання навчальних стрільб з АК (ПМ). Військові проаналізували виконання вчителями вправи зі стрільби, довели нові вимоги, ознайомили з нормативними документами щодо проведення навчання «Вогнева підготовка». Вчителі ознайомились з оновленими теоретичними положеннями основ стрільби, прийомами та правилами стрільби зі стрілецької зброї.

Завершився захід пригощанням польовою кашею від командування військової частини.

zahist

Поділитися в соціальних мережах