У сумській школі змінюють директора

3D-моделювання, школа повного дня, хортинг, йога та IT-освіта з 1-го класу – такі плани були у стратегіях кандидатів на директора сумської школи №3. 21 серпня там обирали нового керівника, попередниця Ольга Волошина пішла з посади, бо стала заступником міського голови.

Змагалися за посаду директора 3 жінки. Усі – з педосвітою, працювали вчителями, були заступниками директорів. Рекомендували Ірину Герман – жінка 23 роки працювала вчителем початкових класів, останній рік була замом директора 15 школи.

“Вона планує зміцнювати колектив педагогічний, а ми знаємо, що тоді, коли буде педагогічний колектив, коли буде педагогічний колектив міцним, знаючим, тоді будуть і учні“, – пояснив вибір голова комісії та заступник міського голови Степан Пак.

Школа №3 розрахована на 500 учнів, у цьому році за парти сядуть близько 100. “Ми маємо буквально за кілометр цілі мікрорайони. 6 школа, 9 школа, які найближче знаходяться – вони, на сьогоднішній день не можуть прийняти такої кількості дітей. Тому, звісно, що дана школа буде як перспектива для навчання цих дітей“, – відповів Степан Пак.

Ірина Герман розповіла один зі свої планів розвитку школи стосовно навчання перших класів: “Моя стратегія полягає в тому, щоб з 1 класу діти вчилися за програмою “Розумники”. Це те, що діти будуть вміти користуватися комп’ютерам, ноутбуком, планшетом. Знаходити інформацію, її фільтрувати і знаходити найнеобхідніше”.

Остаточне рішення щодо нового директора школи – за обласним управлінням освіти.

Поділитися в соціальних мережах