У Сумському районі створили новий освітній заклад

Рішенням двадцять другої сесії сьомого скликання від 06.09.2018  «Про внесення змін до рішення двадцятої сесії сьомого скликання Сумської районної ради від 05.04.2018  «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Сумської районної ради Сумської області» та затвердження Статуту» було створено відповідну установу у Сумському районі.

Місце розташування інклюзивно- ресурсного центру було визначене на базі Косівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, як і передбачалося ще на початку літа, коли туди з робочою поїздкою навідувалася директор Департаменту освіти і науки  Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова.

У створеному інклюзивно-ресурсному центрі проводитиметься комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надаватиметься психолого-педагогічна допомога та забезпечуватиметься системне кваліфіковане супроводження таких дітей. Тут є кімнати для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, кабінет проведення групових психолого-педагогічних занять, кабінет вчителя-логопеда, кабінет практичного психолога а також зал для занять з лікувальної фізкультури.

Поділитися в соціальних мережах