У сумському училищі встановили скульптуру в людський зріст (відео)

Училищу мистецтв і культури імені Бортнянського подарували скульптуру українського композитора епохи бароко. Скульптуру Бортнянського презентували 5 жовтня в стінах закладу. Роботу над скульптурою автор Артур Гармидер завершив два роки тому. Привіз її зі Львова, де живе і працює.

Скульптура заввишки 1,80 м зображує 30-річного чоловіка в класичному одязі 18-го століття. Автор витратив на скульптуру три місяці та майже 80 кг гіпсу.

Артур Гармидер – автор скульптури, розповідає: «Виконувалася вона в натуральному розмірі, приблизно до параметрів людини 1,70-1,85 м. Я там використовував класичний одяг, який цілком відповідає тій епосі, що була в той час, коли жив Бортнянський».

Ідея поселити гіпсового Бортнянського в цих стінах належить автору. Це подарунок закладу, де Артур Гармидер навчався 10 років тому. Відкривали скульптуру під звуки творів Дмитра Бортнянського.

Це не перша скульптурна робота автора в Сумах. Два роки тому на стіні дитячої художньої школи імені Михайла Лисенка з’явилася меморіальна дошка.

Поділитися в соціальних мережах