У сумському виші провели бал на честь кращого студента

Днями в Сумському державному університеті відбулося урочисте нагородження «Кращий студент СумДУ 2016», присвячене Міжнародному Дню студента. З цієї нагоди в танцювальному залі вишу пройшов бал.

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ» провели в різних номінаціях. У вечірніх сукнях і красивих костюмах рухливі й радісні номінанти виходили за нагородами, подарунками та квітами.

Переможцем конкурсу став студент, який наполегливо займається навчанням і науковою діяльністю, має наукові публікації в журналах, що індексуються базою даних “Scopus” і фахових виданнях, має патент на корисну модель. Також він є призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і переможцем Міжнародної практичної конференції «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини»; проходив стажування в Медичному університеті болгарського міста Плевен. Він – активіст студентського самоврядування та громадський активіст, брав участь у реалізації численних соціальних проектів. Саме тому «Кращим студентом СумДУ 2016» став студент медичного інституту Іван Бабич.

15

2

5

13

10

14

Поділитися в соціальних мережах