У сумських дитсадках не вистачає вихователів

На носі вересень, і сьогодні сумські школи, дитсадки та позашкільні установи активно готуються до нового навчальному догоду. Управління освіти Сумської міськради провело моніторинг забезпеченості кадрами своїх навчальних закладів і з’ясувало, що на сьогодні найбільший дефіцит кадрів – у дитсадках. Там не вистачає вихователів і музичних керівників, всього – понад 30 вакансій.

За словами начальника управління Антоніни Данильченко, поки садки якось обходяться, адже зараз ще триває сезон літнього оздоровлення, та дітей у дитсадках набагато менше, ніж зазвичай (всього близько трьох тисяч). Але з 1 вересня, коли в дитсадки повернуться всі діти і відновиться повноцінний навчально-виховний процес, нестача вихователів стане серйозною проблемою. Так що управління освіти запрошує на роботу всіх, хто хоче, може і любить працювати з дітьми.

Крім того, на сьогодні вирішується питання по комплектації шкіл і дитсадків медичними працівниками – поки що вони є не у всіх установах.

А ось у господарських питаннях справи йдуть трохи краще, ніж у кадрових. За інформацією А. Данильченко, ремонтні роботи завершені вже в 22-х навчальних закладах, ще в 25 вони тривають і будуть завершені до кінця серпня. Паралельно проводиться і підготовка до опалювального сезону. На сьогодні на ці роботи (промивка та гідравлічні випробування систем опалення, повірка манометрів, термометрів, лічильників і т. ін.) вже витрачено майже 1 млн грн.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах