В Сумах міська влада планує віддати школу №30 під дитячий садочок

Батьки учнів школи №30 проти переведення закладу до приміщення школи №3. Сумчани протягом багатьох років вкладали кошти у розвиток навчального закладу, а тепер їм пропонують усе залишити і перебратися до аварійної будівлі, до того ж, без обговорення.

“Ми обурені тим, що нас не поставили до відома, нас ніхто не запитав, нам не залишили часу для маневрів, нас просто ставлять перед фактом. У тій школі, яку нам пропонують, там не буде умов, школи повного дня не буде, і, як нам відомо, та школа в аварійному стані”, – говорить мати школяра Ольга Козачок.

А ще батьків насторожує те, що школа №3 знаходиться за 150 метрів від кладовища, де хоронять учасників АТО.

30-а школа – одна з небагатьох у місті з поглибленим вивченням англійської мови, з російською та украхнською мовами навчання. Це спеціалізована початкова школа повного дня, потрапити до якої можна лише на конкурсній основі. Сьогодні тут навчаються майже 600 учнів.

Начальник міського управління освіти та науки Антоніна Данильченко на зібранні з батьками зазначила, що реформа початкової освіти передбачає створення школи нового типу.

“Школа №30 – збірна, не закріплена за мікрорайоном відповідно до законодавства. Сьогодні вас ще ніхто ще не переселяє, є просто такий проект, який буде обговорюватися на депутатських комісіях. Для того, щоб вас переселити, треба створити умови кращі для всіх учнів”, – сказала посадовиця.

На запитання схвильованих батьків, чи згодана директор із переїздом, Лариса Сопіна відповіла, що є посадовою особою і її не питають.

Заммера Степан Пак повідомив, що 30-у школу планують віддати під садочок, все через стрімку забудову в місті і недостатню кількість дитячих садочків.

“Таке враження, що Влада в Сумах є потомки Шарікова і Швондєра “Отобрать і подєліть”: для того, щоб ощасливити маленьких діток дитячим садочком, хочуть у старших діток відібрати школу!
Звичайно, садочок потрібен, але хоч один забудовник, розбудовуючи мікрорайони, за останнє десятиліття, побудував хоч один садочок чи школу?” – коментує у Фейсбуці Ігор Гів.

 

Поділитися в соціальних мережах