Відомий професор із Польщі отримав мантію «Почесного доктора СумДУ»

24 травня у навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбулися урочистості з нагоди присвоєння звання «Почесний доктор Сумського державного університету» економісту, політологу, почесному професору університету Жана Моне Європейського Союзу, почесному професору Української академії банківської справи, іноземному члену-кореспонденту Академії геополітики в Парижі, доктору економічних наук Йозефу Хаберу.

Диплом та мантію «Почесного доктора СумДУ» професору Хаберу вручив проректор з науково-педагогiчної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення, кандидат фiзико-математичних наук, доцент Володимир Любчак.

Завдяки зусиллям професора Хабера студенти і викладачі здобули можливість стажуватися, обмінюватися досвідом, брати участь у наукових конференціях і проектах не тільки Польщі, а й інших країн Європи.

Йозеф Хабер зробив надзвичайно багато також для встановлення освітніх, культурних, наукових зв’язків між Сумами і польськими містами. Оцінивши заслуги пана Хабера, місто в 2013 році нагородило його відзнакою «За заслуги перед містом 3-го ступеня».

1

Джерело: http://sumdu.edu.ua/

Поділитися в соціальних мережах