Введення в дію Закону «Про освіту» – це удар по іміджу України в очах Європи і крок до руйнування демократії та державності України

Саме так вважають в Опозиційному блоці. Сьогодні з цього приводу розповсюджено Офіційну заяву. У ній, зокрема, йдеться, що введення в дію Закону «Про освіту» – початок президентської кампанії, ознаменований порушенням Конституції та прав не україномовних українців.

Кандидати в президенти від коаліції війни самовіддано б’ються за голоси українців західної частини нашої країни, змагаючись один з одним у фальшивому популістському патріотизмі.

Влада руйнує не тільки імідж України в очах Європи, вона руйнує демократію і державу Україна.

Мовні норми Закону «Про освіту» свідчать про неадекватність влади. Ми будемо в судах боротися за скасування мовних норм закону, ми будемо відстоювати право кожного українця говорити і чути рідною мовою.

Кожна людина, незалежно від того, представником якої національності вона є, повинна мати право вибору мови виховання і навчання.

Опозиційний блок заявляє – тільки зміна влади дозволить зберегти країну.

Ми впевнені, що після виборів освітній закон, як і інші закони, що порушують Конституцію і заважають людям жити, будуть змінені.

http://opposition.org.ua/uk/news/vvedennya-v-diyu-zakonu-pro-osvitu-ce-udar-po-imidzhu-ukrani-v-ochakh-evropi-i-krok-do-rujnuvannya-demokrati-ta-derzhavnosti-ukrani.html/

Поділитися в соціальних мережах