Випускник СумДУ став кращим легкоатлетом України

Завершилося голосування з визначення кращих легкоатлетів і тренерів України в 2017 році у восьми номінаціях.

Кращою легкоатлеткою було визнано Юлію Левченко, на рахунку якої в 2017-м срібло на чемпіонаті світу, бронза на чемпіонаті Європи в приміщенні, золото на молодіжному чемпіонаті Європи, друге місце у фіналі Діамантової Ліги, молодіжний рекорд України зі стрибків у висоту, а також перемога в номінації Європейської Атлетики «Зірка, яка сходить».

Кращим легкоатлетом респонденти назвали екс-луганчанина, а нині киянина, випускника СумДУ Сергія Смілика, який здобув перемогу на командному чемпіонаті Європи в бігу на 200 м.

Нагадаємо, на перемогу претендував також сумчанин Ігор Главан, який став другим на Кубку світу зі спортивної ходьби на 50 км.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах