Визначили кращий заклад професійної освіти Сум

“Сумські дебати” вирішили з’ясувати, які коледжі, технікуми, ліцеї користуються найбільшою популярністю в обласному центрі. Наші відвідувачі активно долучилися до опитування “Який заклад профтехосвіти та його директор найкращі в Сумах?” – свою думку висловили 6 617 осіб. Протягом кількох днів основна боротьба за перемогу точилася між двома начальними установами, які мали шалену підтримку.

За народним рішенням із вагомим результатом у 1727 голосів звання найкращого отримує коледж Сумського національного аграрного університету та його директор Андрій Миколайович Чортенко.

_dsc3294

На другому місці із суттєвим здобутком у 1555 голосів – Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського та його директор Надія Миколаївна Гринь.

pic-dir-003

На третьому місці із 758 голосами – Сумський будівельний коледж та його директор Валерій Павлович Гриценко.

bezymyannyj

 

На 4-му місці із 575 голосами – Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну на чолі з Сергієм Володимировичем Сікірницьким, а на 5-й позиції із 312 голосами – Сумський професійний хіміко-технологічний центр і його директор Геннадій Вікторович Мірошниченко.

ptu1

ptu2

ptu3

Поділитися в соціальних мережах