Визначили найкращу школу Конотопського району

Провівши опитування на кращу школу Конотопа, “Сумські дебати” вирішили провести аналогічне голосування і по навчальних закладах Конотопського району. Із приємністю наша редакція відзначає неабияку активність і  жагу до перемоги освітян Конотопщини, які згуртувалися, мобілізували свої зусилля, аби улюблена школа отримала найвищі позиції в рейтингу.

Оголошуємо результати.

Звання найкращої із загальним здобутком у 1226 голосів (!) отримує Попівський навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ та його директор Ірина Миколаївна Забіяка, яка керує навчальним закладом із 2008 року.

Школа введена в експлуатацію у 1960 році, була реорганізована у 2015 році. Працює за суспільно-гуманітарним напрямом та правовим профілем.

На другому місці із 736 голосами у скарбничці – Дептівський навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ та його директор Надія Олексіївна Кучук.

На третьому місці із 562 голосами у заліку  – Курилівський навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ та його директор Микола Іванович Спаський.

kon-rn-shk

kon-rn-shk-2

kon-rn-shk3

kor-rn-shk-4

 

Поділитися в соціальних мережах