Замгубернатора хоче переформатувати ПТУ Сумщини

Під час наради у Недригайлівському вищому професійно-технічному училищі заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Подопригора наголосив, що система профтехосвіти потребує реформування.

З 1 січня 2017 року ці навчальні заклади повністю переводяться на фінансування з обласного бюджету.

«Регіональне замовлення на сільськогосподарські спеціальності має формуватися регіонально, – зазначив він. – Усі училища області подали до облдержадміністрації свої розрахунки, згідно з якими область потребує 4 тисячі кваліфікованих робітників. Водночас наші роботодавці заявляють про недостатню якість підготовки кадрів, зокрема, про відсутність у випускників необхідних навичок для сучасних підприємств через застрілу матеріально-технічну базу училищ».

Микола Подопригора підкреслив, що до 2018 року діє мораторій на скорочення кількості закладів профтехосвіти, тому цей час треба використати для розумного реформування галузі.

Посадовець відзначив Недригайлівське училище як одне з кращих на Сумщині, з міцною базою,  хорошим географічним розташуванням. Заклад і раніше фінансувався з обласного бюджету, тому йому сьогодні легше, ніж іншим.

3554

Поділитися в соціальних мережах