Екс-губернатор Шульга прокоментував своє звільнення з НАУ

Як уже повідомляли “Сумські дебати”, екс-губернатор Сумської області Володимир Шульга був звільнений із посади проректора Національного авіаційного університету, підставою для чого стало порушення трудової дисципліни. Однак на своїй сторінці у Фейсбуці він натякнув, що звільнення відбулося з інших причин:

“Сьогодні мій останній день роботи в Національному авіаційному університеті.
Дякую всім, хто долучився до роботи, хто разом зі мною розвивав цей легендарний виш та брав участь у плідній роботі.
Ці роки пройшли недаремно, і я в цьому переконаний. Не в моїх правилах згадувати негатив, особливо той, що був подоланий.
Разом із командою фахівців вдалося зробити багато. Зокрема – досягнути домовленості з Canadore College про обмін студентами та навчання канадських студентів у НАУ, участь у наукових конференціях, розширена робота з ІСАО, та багато іншого.
Оцінювати мою роботу, напевно, будуть інші.
А сьогодні я дізнався, що нібито «грубо порушував трудові обов’язки» та перевищив делеговані мені повноваження. Саме з таким формулюванням було підписано наказ про моє звільнення.
Як ви думаєте, чи випадково наказ про звільнення співпав із завершенням першого туру виборів ректора у НАУ? Ось в цьому і вся річ.
Хочу підкреслити та наголосити: ніколи я не дозволяв собі перевищення своїх повноважень. Проте зазначу — я не закривав очі на фальсифікації та тиск, що відбувалися під час виборів ректора НАУ, та докладав максимум зусиль, аби цього не відбувалося. Адже на моє переконання, вибори у вишах є тією основоположною ланкою, на якій базується вся українська демократія, а молоде покоління вчиться реалізувати своє громадянське право голосу та відповідальності за це.
Саме ця моя принципова позиція, на моє переконання, і стала причиною мого звільнення..
Проте ще раз дякую команді професіоналів та фахівців, котрі не злякалися складнощів та разом зі мною працювали задля розвитку легендарного Національного авіаційного університету”.

bezymyannyj

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас

Поділитися в соціальних мережах