Екс-мер грозиться влаштувати “феєричну” сесію міськради

Екс-мер Конотопа Артем Семеніхін записав черговий Фейсбук-стрім, у якому розповів, чому блокувалася його робота. Серед причин  вказав бажання відомого місцевого підприємця придбати землю в центрі міста за міською радою практично за безцінь. Мова, за його словами,  йшла про 700 тис. грн, тоді як реально ділянка коштує понад 20 млн. грн.

Наразі ж, як повідомляє Артем Семеніхін, нова влада хоче продати землю за ціною в 93 грн. за 1 кв. м.

” Таких цін ніде немає, ніде немає! На цвинтарі земля дорожче! Коли ж я поцікавився, що ж то за оцінка, якою методологією користувались, коли оцінювали землю, виявляється, що кристувались формулою, яка слугує для обрахування вартості земельної ділянки за межами населеного пункту у сільській місцевості. Уявляєте?” – зазначив Артем Семеніхін.

Колишній очільник Конотопа не розуміє, як ЦНАП міг зареєструвати такий документ, бо це незаконно, адже оцінку повинна замовляти міська рада і проводити конкурс: “А зараз вони заставляють працівників міської ради порушувати закони, взяти на себе кримінальну відповідальність, через те, щоби волоцюга Демідко, волоцюга Огрохін зі своєю клікою “срубили бабла””.

Екс-мер пообіцяв новій владі феєричну сесію, якщо це питання буде винесено на голосування, а також закликав правоохоронні органи найвищого рівня вважати відеозвернення офіційною заявою з метою розслідування ситуації і надання правової оцінки.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах