Екс-мер позивається до міської ради

У Сумському окружному адмінсуді  4 жовтня мав розглядатися позов Артема Семеніхіна до Конотопської міськради «про визнання незаконною бездіяльність та вчинення певних дій». Засідання не відбулось, бо жодна зі сторін не з’явилась на засідання.

Телефоном екс-мер Конотопа Артем Семеніхін пояснив, чому не з’явився до суду:

«Я сьогодні не з’явився, бо в мене захворів син, і я зараз з ним на лікарняному знаходжуся. А просив у суду визнати незаконними дії Конотопської міської ради, оскільки протягом тривалого проміжку часу не приймалися бюджетні питання а також, зокрема, земельні. А згідно Земельного кодексу земельні питання повинні розглядатися не рідше, ніж раз на місяць. У нас земельні питання не розглядались і по пів року, і більше, тобто, ці дії, точніше, бездіяльність міської ради повинна буде судом визнано як незаконна. Мені потрібне це рішення для того, щоб подати у відповідний комітет Верховної Ради, щоб вони прийняли рішення про розпуск Конотопської міської ради».

Секретар Конотопської міськради Тетяна Сизон запевняє, що позов Семеніхіна безпідставний:

«Була подана заява про відхилення позову, оскільку суть самого позову втратила своє значення – рада працює, бездіяльності ради нема і людина, яка подавала позов, не є посадовою особою».

Рішення суду за позовом Артема Семеніхіна оприлюднять 5 жовтня. Засідання також не буде, за клопотанням сторін його проведуть письмово.

Нагадаємо, 28 серпня в Конотопі відбулося дві сесії міськради. На першій – депутати не голосували бюджет на цей рік. На другій, без участі міського голови, – прийняли бюджет і рішення про відставку Артема Семеніхіна.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах