Екс-начальника міліції Сумщини оголосили в розшук

Прокуратура Запорізької області оголосила в розшук підозрюваного в заволодінні колекцією старовинної зброї вартістю близько 30 млн гривень колишнього начальника управління МВС в Сумській області Віктора Козицького (2013-2014 рр.). Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства.

За даними відомства, Віктора Козицького підозрюють в тому, що у 2010 році він під час служби на посаді першого заступника начальника ГУ МВС в Запорізькій області у змові з іншими особами заволодів колекцією зброї місцевого колекціонера Леоніда Петрашина.

Розслідування розпочато за ознаками ч. 5 ст. 191 КК на підставі заяви колекціонера Петрашина в телепередачі, присвяченій діяльності колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки.

У лютому 2017 року прокуратура Запорізької області зняла звинувачення в незаконному зберіганні вогнепальної зброї з Петрашина. У 2010 році міліція вилучила декількох одиниць вогнепальної зброї і боєприпасів у колекціонера Петрашина в Запоріжжі за підозрою в незаконному поводженні зі зброєю.

Згодом для перевірки вилучили всю колекцію у 2 тис. одиниць. Як повідомив журналістам сам колекціонер, вартість його колекції оцінюється в 5-6 млн доларів.
Джерело: http://sumy.today/

Поділитися в соціальних мережах